Секрети краси моделі Паломи Кью Круз

Поделись с друзьями:

PROMOTION

Палома Кью Круз — відома американська модель, яка закінчила навчання в Гарварді, зламавши існуючі стереотипи про освіту моделей. Лише за півтора роки вона з’явилася більш ніж на 10 обкладинках найвідоміших світових видань, відкривала покази в Парижі та Нью-Йорку, працювала для рекламних кампаній та наразі плануює запускати власну лінію одягу. Жінка розповіла нам про головні правила догляду за шкірою та улюблені б`юті-засоби.

З яких б’юті-процедур починається ваш день?

Догляд за шкірою — один з найважливіших щоденних ритуалів для мене, тож дуже важливо приділяти цьому увагу. Я обираю лише найякісніші косметичні засоби для своєї шкіри, кожного ранку роблю легкий масаж обличчя, використовуючи зволожуючий крем та вмиваюся прохолодною водою — це дозволяє зробити обличчя свіжішим.

Топ-5 улюблених засобів, що завжди є в вашій косметичці.

Перш за все — зволожуючий крем та моя улюблена пудра Chanel. Ще в моїй косметичці можна знайти підводку для очей чи помаду, але це вже дивлячись з ситуації. Я звикла до того, що мені завжди роблять професійний макіяж, тож сама займаюся цим рідко.

Розкажіть про своє харчування, дієту та фізичну активність.

Мені дуже пощастило з фігурою — це в мене від мами. Я не знущаюся над собою з приводу різних дієт, але й намагаюся харчуватися правильно. Алкоголь та шкідливу їжу вживаю вкрай рідко. Спортом займаюсь двічі чи тричі на тиждень, щоб тримати м`язи  в тонусі .

Як ви доглядаєте за тілом?

Для того, щоб гарно виглядати, треба тримати баланс та притримуватись режиму їжі, сну та спорту. Коли ти порушуєш хоча б щось у цьому рівнянні, руйнується одразу все. Якщо трапляються складні навантаження в роботі або видався насичений тиждень, відвідую СПА у вихідні — це допомагає мені відновити рівновагу та відпочити як тілом, так і душею. 

Без чого ніколи не вийдете з дому?

Найулюбленіша річ у моїй косметичці для мене — це компактна пудра Chanel. Вона виконує відразу декілька важливих функцій: вирівнює тон обличчя, приховує недоліки та додає шкірі здорового сяйва. Вона — моя незамінна помічниця.

Секрет ідеального селфі?

Перш за все — гарний настрій та денне світло. Якщо жінка щаслива — вона наче сяє зсередини і це помітно навіть на фото. Тож просто любіть та насолоджуйтесь життям —це й є головний секрет.

Реклама