Liquid hair — б'юті-тренд, про який говорять усі

Дуже красиво

Красота / Макияж + прически
16 февраля 2022 / Фото: Фото: Getty
Поделись с друзьями:

Що об`єднує Наомі Кемпбелл, Кім Кардаш`ян, Chanel та Versace? З легкої руки цих зірок і fashion-домів у моду повертається культова зачіска — гладке, доглянуте, сяюче, немов поверхня води, волосся. У мережі цей тренд, якому пророкують славу головного б`юті-тренду 2022-го року, називають liquid hair — «рідке» волосся, знову ж таки, за схожість блискучих пасм із водяною гладдю. Найбільш ефектно liquid hair виглядає на довгому волоссі — приклади Наомі Кемпбелл і Джіджі Хадід наочно це демонструють.

Для показу Chanel у Парижі стиліст Деміан Бассіно створював моделям подібний образ: центральний проділ, бездоганно рівні сяючі пасма.

Також liquid hair можна було побачити на шоу Mark Fast і спільному показі Versace та Fendi.

В інтерв`ю Harper`s Bazaar стилістка Мішель Томпсон коментує повернення великого тренду з 90-х:

«За період пандемії ми віддавали перевагу легким недбалим укладкам на зразок beach waves або навіть повній їх відсутності, тому що проводили більшу частину свого часу вдома. Тепер людям знову хочеться взяти в руки інструменти для завивки або випрямлення волосся, нарядитись і вирушити підкорювати світ».

Експертка додає, що liquid hair передбачає наявність здорового та доглянутого волосся, тому знайдіть час для живильної маски, познайомтеся з ламелярною водою і, зрештою, не ігноруйте термозахист!

Термозахисний бальзам Oribe

Ламелярна вода K-Water, Kerastase

Випрямляч Dyson

Реклама