5 виконавців, які зробили smoky eyes популярними

Як вам такий мейк?

Красота / Макияж + прически
31 мая 2021 / Фото: getty, instagram
Поделись с друзьями:

Авріл Лавін

У 2000-х стиль співачки Авріл Лавін наслідували всі підлітки світу. Дівчата масово перефарбовувалися у блондинки або ж робили рожеві кінці, а також малювали яскраві смокі. Чорний колір був символічним для Авріл: як справжня рокерка, вона любить носити худі, сукні або джинси саме цього відтінку. Але додає яскравості і гламуру за допомогою рожевого.

Даміано Давід

Після перемоги італійського гурту Måneskin на пісенному конкурсі «Євробачення-2021» у мережі почалося активне обговорення стилю музикантів. Особливо глядачам сподобався вокаліст Даміано Давід, який захопив не лише емоційним і професійним вокалом, а й харизмою. Здається, тепер усі хочуть такі ж смокі і шкіряні штани, як у нього.

Біллі Джо Армстронг

Соліст гурту Green Day Біллі Джо Армстронг теж не відмовився від смокі. Погодьтеся, на чоловіках такий макіяж має особливо ефектний вигляд. Щоправда, на відміну від жінок, чоловіки не часто заморочуються з мейком. Достатньо просто розтушувати трохи чорного олівця у зоні під очима навіть пальцем. Таким чином, погляд стає виразнішим і помітним зі сцени всім глядачам.

The Rasmus

Smoky eyes стали візитівкою і для соліста гурту The Rasmus. Щоб створити свій особливий образ, він не лише застосовував мейк, а й прикрасив волосся пір’ям.

The Evanescence

І наостанок — співачка Емі Лі, солістка рок-гурту The Evanescence. Емі завжди була прихильницею готики: на концертах її часто можна побачити у корсетах, довгих спідницях і масивних черевиках. Звісно ж, такий образ якнайкраще підкреслять виразні смокі.

Текст: Дарья Андрийчук