Українська модель і project manager UFW Міра Марчук розповіла, як вона підтримує форму

Ефективно і продуктивно

Красота / Диета + фитнес
5 октября 2020 / Фото: Богдан Балагур
Поделись с друзьями:

Ні для кого не є секретом, що бездоганна фігура – це не тільки гени, але й наполеглива праця над собою. Багато хто й досі думає, що моделі харчуються «чистою енергією» або що є одна система харчування для всіх, але це далеко не так. Тому ми вирішили поспілкуватися з моделлю Мірою Марчук і дізнатися про її ключові принципи харчування, любов до спорту і не тільки.

Дієта чи спорт? Що, по-твоєму, сильніше впливає на підтримку форми?

Збалансоване харчування і спорт. На мою думку, тільки в парі вони можуть найкраще впливати на фігуру і в цілому на стан самопочуття. Також, звичайно, потрібно не забувати про відпочинок і достатню кількість сну.

AntmyxFizmatТи дотримуєшся правильного харчування?

Я намагаюся дотримуватися здорового харчування, їсти більше сезонних овочів та фруктів, ніколи не пропускати сніданки, пити достатньо води... Але я величезний фанат солодкого і мучного, тому інколи можу собі дозволити щось смачне з улюбленої пекарні. Стараюся цим не зловживати і завжди відчувати міру. Я рада, що я з тих дівчат, які вміють і люблять готувати вдома. Це дозволяє робити менше імпульсивних замовлень у службах доставки та планувати й контролювати свій раціон.

Як часто ти ходиш на тренування і які, на твій погляд, найефективніші з них?

Під час карантину я, як і всі, займалася спортом вдома. Я використовувала додаток Nike training, він для мене найзручніший. Після відкриття залів пішла у новий Fizmat і відкрила для себе бокс. Я звикла ходити на більш спокійні заняття, такі як йога чи стретчинг, але останнім часом захотілося більшої активності та спробувати щось нове. Кількість тренувань залежить від мого самопочуття, але зазвичай це тричі на тиждень. Мені для підтримання фігури ідеально підходить йога, відчуваю себе сильною, гнучкою та врівноваженою. А якщо необхідно скинути вагу, то бажано підключати кардіотренування. Це не обов’язково мають бути заняття в залі. Біг, танці, плавання, теніс – варіантів безліч. Найважливіше – знайти заняття, яке підходить саме тобі, і займатися регулярно. В такому випадку результати не змусять себе чекати.

AntmyxFizmatТвоя мама – тренер з йоги. Як це вплинуло на твої стосунки зі спортом?

Моя мама завжди вела активний спосіб життя. У вільний від роботи час вона займалася танцями, йогою та ходила в басейн і часто брала мене з собою. Тому вже з дитинства я зрозуміла, як важливо приділяти увагу своєму тілу. Особливо я це відчула на заняттях з йоги, які викладала моя мама. Вона навчила мене прислухатися до свого тіла, відчувати гармонію і рівновагу.

Чи є спеціальні «модельні» секрети, щоби швидко скинути кілька зайвих кг?

Ніколи б не радила швидко скидати вагу за допомогою неперевірених дієт з Інтернету. Проте зовсім інша справа – інтервальне голодування, яке останнім часом набрало популярність. Задум у тому, щоб робити проміжок у прийманні їжі. Є різні варіанти цих проміжків, і їх дуже зручно обирати й контролювати через спеціальні додатки на телефон – наприклад, Zero.

Ти стала обличчям першого дропа Antmy x Fizmat. Що, на твій погляд, головне у спортивному одязі?

Найважливіше для мене у спортивному одязі – це, звичайно, комфорт і якість тканини. Зовнішній вигляд – наступне, на що я дивлюся. Рада, що з’явився український бренд, який врахував усі ці побажання та створив ідеальну форму для тренувань.

AntmyxFizmat

AntmyxFizmatAntmyxFizmatФотограф: Богдан Балагур
Модель: Міра Марчук
Макіяж / Зачіска: Ксенія Чілібі
Дякуємо Fizmat Podol за допомогу в організації зйомки.
На моделях одяг ANTMY x Fizmat.