5 розкішних жіночних парфумів, що наблизять прихід весни

Відразу до wish list

Красота / Ароматы
16 февраля 2022 / Фото: Dior
Поделись с друзьями:

Весна настане зовсім скоро і всі ми сподіваємося, що вона принесе з собою щось добре і прекрасне. Наблизити її прихід, а також підняти настрій допоможе новий парфум. Цього сезону робимо ставку на чуттєві та легкі жіночні аромати з акордами квітів та акватичними нотами.

  À La Rose, Maison Francis Kurkdjian

Культовий парфум поєднує у собі свіжі пелюстки троянди, цвіт магнолії та збавливу мускусну базу. 

La Tulipe, Byredo

Натхненний ніжною квіткою тюльпану, цей аромат складається з нот свіжозрізаної фрезії, зеленого ветиверу та білого дерева. Більш весняної комбінації просто не знайти.

Miss Dior Blooming Bouquet, Dior

Квітучий букет від Dior — безпрограшна опція, якщо ви любите чуттєві жіночні та неокласичні аромати. Тут пристуні ноти троянди та півонії, калабрійського бергамоту і білого мускусу. Встояти перед ним неможиво!

Springtime in a park, Maison Margiela Replica 

Назва цього парфуму — весна у парку — говорить сама за себе. Це квітучий жіночний букет, що поєднує ноти троянди, жасмину, груші та чорної смородини.

 Aire Sutileza, Loewe

Ніжний, легкий та повітряний Aire Sutileza поєднав у собі акорди троянди, груші, мандарину та квітів. Цей парфум не назвеш дуже популярним в масах, і це супер — є шанси, що ви не відчуєте його від подруги чи колеги, а матимете ольфактивний ексклюзив.

Реклама